Moody Moon Noize vol. 4, 24.-26.8. 2023, Chomutov

Čtvrtý ročník butikového festivalu Moody Moon Noize proběhl na konci srpna v severočeském Chomutově. Pořadatelé putovní akce – hudební magazín Full Moon a promotérské platformy Heartnoize a Mood – se tentokrát spojili s místním spolkem Kuprospěchu a společně oživili hned několik pozoruhodných městských prostor – například kostel sv. Kateřiny včetně jeho sklepení, kostel sv. Ignáce nebo Městský park. 

Na MMN vol. 4 vystoupili: Ancestral Vision, Anki, Aid Kid & Pjoni s live setem k filmu Arvéd, Awoo, Barbora Hora, Berlin Manson, Blue Uandi, Body of Pain, Čavalenky, Dokruhu, Fæ Bestia, Glory Affairs, IamNøt, Ida the Young, Ichbin & Maneki Neko, Manon Meurt, Marjari, Neue Welt, Nikol Bóková, Oblaka, Post-Hudba, Whyohwhy, Wodehn & Zzai, Xces a Zouj. 

O doprovodný program se postaral Pavel Karous s procházkou po chomutovské architektuře a podcast Vysílač, který v Café Rouge živě nahrával díl. 

Foto: Jakub Demartini, Libor Galia, Matěj Krč,  Jan Kuča 

Pokud si chcete akci ještě více připomenout (nebo se do detailu podívat na to, o co jste přišli), podívejte se na webu Full Moonu na fotky po jednotlivých dnech od Jakuba Demartiniho (tady, tu a tu) a Matěje Krče (tu) nebo si přečtěte report Sabiny Coufalové a Veroniky Miksové nebo top 5. Pokud by vám to nestačilo, mrkněte na Alterecho a fotky od Libora Galii.